ثبت نام

برداشت ۵ سرنشین از بزرگ‌ترین شاسی‌بلند «لکسوس»

AndroidOnlineNewsImage-(21)
ب

به قدری تقاضا برای کراس‌اوور‌های میدسایز ۳ ردیف سرنشین بالاست که لکسوس هم مجبور شد مدل ۷ نفره RX را با پسوند L عرضه کند. اما در طرف مقابل، خریدارانی هم وجود دارند که از بزرگ‌ترین شاسی‌بلند لکسوس یعنی LX۵۷۰، کمی فضای بار بیشتر می‌خواهند.

برای پاسخگویی به نیاز این بخش از خریداران، لکسوس ردیف سوم صندلی‌های LX570 را حذف کرده و نسخه ۵ سرنشین آن را ارائه کرده است. با این تغییر چیدمان فضای داخلی، فضای بار LX570 به ۱٫۴۴۴ لیتر رسیده که ۱۷۰ لیتر بیشتر از LX570 سه‌ردیف سرنشین است.

مُحرک LX570 دو ردیف سرنشین نیز همان V8 5.7 لیتری لکسوس است که با ۳۸۳ اسب‌بخار قدرت، از مسیر گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک، مُحرک چهار‌چرخ است. اما قیمت پایه آن، ۸۶٫۱۷۵ دلار اعلام شده که ۵٫۰۰۰ دلار کمتر از کف قیمت LX570 سه‌ردیف سرنشین است و این در حالی است که امکانات استاندارد مشابه مدل سه‌ردیف سرنشین شامل پوشش چرم صندلی‌ها، تهویه مطبوع اتوماتیک با کنترل ۴نقطه‌ای، در برقی قسمت بار و سانروف است.

البته این مدل تنها در یک سطح تجهیزاتی عرضه می‌شود و آپشن مجزایی برای آن قابل سفارش نخواهد بود. برای مقایسه هم که شده، LX570 دو ردیف سرنشین تنها ۱٫۲۱۵ دلار گران‌قیمت‌تر از لندکروزر ۲۰۱۸ (سه‌ردیف سرنشین) است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *