ثبت نام

مک‌لارن از پیشرانه‌های فراری در فرمول ۱ استفاده خواهد کرد؟!

AndroidOnlineNewsImage (12)
ب

مک لارن هم‌اکنون به مرز ناامیدی رسیده است. یکی از موفق‌ترین تیم‌های تاریخ فرمول ۱ در سه فصل اخیر مسابقات نتوانسته حتی یک پودیوم را کسب کند؛ و همه انگشت اتهام این عدم موفقیت را به سمت هوندا می‌گیرند.

به همین دلیل است که شایعاتی مبنی بر استفاده‌ی مک لارن از سایر گزینه‌ها در بین طرفداران موتور اسپورت پخش شده است. جدیدترین خبر منتشر شده دراین‌باره واقعاً توجه ما را به خود جلب کرده است.

بنا به گزارش اتو اسپورت، شاید مک لارن برای فصل آینده قراردادی با فراری برای تأمین پیشرانه‌های موردنیاز خود ببندد. با توجه به عملکرد فراری در سال جاری، این معامله می‌تواند قابل‌توجه باشد اما ایده‌ی خرید پیشرانه از رقیب اصلی تقریباً محال به نظر می‌رسد.

محتمل‌ترین سناریو عدم ایفای نقش مناسب هوندا تا پایان این فصل است و ظاهراً مک لارن می تواند به استفاده از پیشرانه‌های مرسدس روی خوش نشان دهد.
شاید اساس این معامله به سائوبر بازگردد. این تیم سال آینده از پیشرانه‌های هوندا استفاده خواهد کرد اما ظاهراً هم‌اکنون چیزی قطعی نشده است.

اگر سائوبر بخواهد بجای برنامه‌ریزی‌های قبلی و استفاده از پیشرانه‌های هوندا به استفاده از پیشرانه‌های فراری ادامه دهد و تیم هاس نیز به پیشرانه‌های اسب رقصان ایتالیایی وفادار باقی بماند، بخش قوای محرکه فراری می‌تواند روزهای بسیار شلوغی را تجربه کند و شاید محتاج تأییدیه مخصوص برای انجام چنین کارهایی باشد.
اما گمانه‌زنی آخر اینکه اگر هر دو تیم مک لارن و سائوبر تصمیم نهایی بر استفاده از پیشرانه‌های دیگر بگیرند هوندا باید فرمول ۱ را ترک کند زیرا انتخابی برای آن‌ها باقی نمی‌ماند؛ و این یعنی یک شکست کامل…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *